Zaprenumeruj kolekcję "Odkryj z nami ciało człowieka", a zapłacisz dużo mniej niż w kiosku! Dodatkowo dostaniesz unikalne prezenty!

Korzyści dla prenumeratorów:

Zapłacisz mniej za kolekcję! W prenumeracie za każdy tom od 3 do ostatniego zapłacisz tylko 19,90 zł. To aż o 5 zł mniej niż w kiosku! Jeden egzemplarz serii kupiony w kiosku kosztuje 24,90 zł. Ten sam egzemplarz zamówiony w prenumeracie kosztuje 19,90 zł.

Nie zapłacisz za przesyłkę. Nie poniesiesz żadnych kosztów pocztowych! Zapłacimy za wysyłkę wszystkich tomów pod wskazany przez ciebie adres w Polsce.

Dostaniesz niespodzianki, które przygotowaliśmy wyłącznie dla prenumeratorów! Tych prezentów nie kupisz w żadnym kiosku!
  • odblaskową naklejkę z Kostkiem dostaniesz wraz z tomem 4 i 5
  • czerwono-czarny plecak dostaniesz wraz z tomem 20 i 21
  • grę „Skaczące oczka” dostaniesz wraz z tomem 46 i 47
Dodatkowo prenumeratorom gwarantujemy stałą cenę kolejnych tomów aż do końca trwania kolekcji. Z prenumeratą nie musisz się zatem obawiać ewentualnego wzrostu kosztów zakupu naszej kolekcji.


Jesli posiadasz kod promocyjny, wpisz go tutaj.
RBA Coleccionables S.A. z siedzibą w Barcelonie przy av. Diagonal 189 informuje, że jako administrator danych osobowych będzie przetwarzała Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji zamówienia. Za Pani/Pana zgodą dane te mogą być także przetwarzane w celach marketingowych przez RBA Coleccionables S.A. oraz inne podmioty z nią współpracujące. Zgodnie z treścią ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883) ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a ich podanie jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, promocyjnych oraz informacyjnych przez RBA Coleccionables S.A. oraz współpracujących z nią renomowanych producentów, dostawców produktów i usług konsumpcyjnych, zgodnie z treścią ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).
Zapoznałam/em się z regulaminem i akceptuję
jego treść.


Kontakt i zamówienia pod adresem e-mail: zamowienia@cialoczlowieka.pl

Copyright © 2014 RBA Coleccionables S.A.
Wszelkie prawa zastrzeżone. RBA Coleccionables.